Menu
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 21
W tym miesiącu: 6508
Wszystkich: 184776

Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej organizuje
 

VII Olimpiadę Przedsiębiorczości i Zarządzania
 

której adresatami są uczniowie szkół średnich z całej Polski. Tematem VII OPiZ  jest "Problemy zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem".

Olimpiadzie towarzyszą wykłady, spotkania z ludźmi sukcesu i imprezy sportowe (zakładka Events).

Zawody I Stopnia VII OPiZ odbędą się  8 stycznia 2019 w każdej że zgłoszonych szkół. Zawody II Stopnia rozegrane zostaną w Szkołach i Uczelniach Partnerskich oraz w Aulach WZ PCz w dniu 15 marca 2019.  Finał i uroczysta Gala, z ogłoszeniem wyników, odbędą się 12 kwietnia 2019 w WZ-1 naszej uczelni.

Uczniowie z dawnego woj. częstochowskiego (również Wieluń i Radomsko) rywalizować będa dodatkowo w kategorii "Częstochowski Olimpijczyk".

Udział w Olimpiadzie jest bezpłatny.

Na uczestników, nauczycieli i szkoły, czekają cenne nagrody rzeczowe i bezpłatne usługi, ufundowane przez Organizatora, Partnerów i Sponsorów (zakładka Nagrody). W kategorii „Przedsiębiorcza Szkoła" (największa liczba uczestników) nagrodzonych zostanie aż pięć szkół z opiekunami.

Zgłoszenia uczniów dokonuje szkoła poprzez elektroniczne wypełnienie formularza (zakładka Rejestracja) oraz przesłanie jego wydruku pocztą tradycyjną na adres:

Wydział Zarządzania PCz, Al. Armii Krajowej 36B, pok. 9, 42-200 Częstochowa
z dopiskiem "Olimpiada".

Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem VII OPiZ.

Wszelkie pytania należy kierować do Sekretariatu Olimpiady drogą elektroniczną:

e-mail: olimpiada@wz.pcz.pl
lub telefonicznie: 34 3250 376 lub -356


Zapisy rozpoczną się 8 października a kończą 12 listopada 2018.  

Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 

 

serdecznie zapraszam

Przewodniczący Olimpiady

dr Andrzej Brzeziński  

Częstochowa, dn. 1 października 2018 r.

 

 

                                                                                                                                

TESTY JUZ W DRODZE DO SZKÓŁ

Wczoraj zakończyliśmy wysyłkę testów do szkół. Przesyłki adresowane są na Nauczycieli-Opiekunów w VII OPiZ i z końcem tygodnia powinny być już we wszystkich szkołach. Ostatecznie do Zawodów I Stopnia jest zarejestrowanych

4 146 osób

Czekamy jeszcze na dokumenty rejestracyjne z kilku szkół i w Plikach do pobrania zamieścimy listę osób uprawnionych do udziału w Zawodach I Stopnia, które zostaną rozegrane 8 stycznia 2019 o godz.12.00. Na przygotowania pozostały więc ponad trzy tygodnie. Trzymamy już dzisiaj kciuki za wszsytkich uczestników.

2018-12-12 07:20:00

REJESTRACJA ZA NAMI

Zakończyły się zapisy elektroniczne do udziału w VII OPiZ. Czekamy jeszcze na przesyłki dokumentów rejestracyjnych (wydruk i kaluzula Opiekuna), ale wygląda na to, że mimo utrudnień związanych z RODO, do Zawodów I stopnia zamierza przystąpić

                                                                          4 100 uczniów

Bardzo dziękujemy wszystkim Opiekunom za trud włożony w tworzenie list rejestracyjnych a takze wszystkim uczniom za współpracę.

2018-11-19 08:58:00

REJESTRACJA PRZEDŁUŻONA

W odpowiedzi na prośby Opiekunów przesuwamy termin rejestracji do 12 listopada.Dokumenty rejestracyjne, czyli wydruk listy rejestracyjnej i klauzula Opiekuna, powinny być wysłane do nas do końca przyszłego tygodnia (16 listopada).

2018-11-09 08:45:00