Menu
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 21
W tym miesiącu: 6508
Wszystkich: 184776

Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej organizuje
 

VII Olimpiadę Przedsiębiorczości i Zarządzania
 

której adresatami są uczniowie szkół średnich z całej Polski. Tematem VII OPiZ  jest "Problemy zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem".

Olimpiadzie towarzyszą wykłady, spotkania z ludźmi sukcesu i imprezy sportowe (zakładka Events).

Zawody I Stopnia VII OPiZ odbędą się  8 stycznia 2019 w każdej że zgłoszonych szkół. Zawody II Stopnia rozegrane zostaną w Szkołach i Uczelniach Partnerskich oraz w Aulach WZ PCz w dniu 15 marca 2019.  Finał i uroczysta Gala, z ogłoszeniem wyników, odbędą się 12 kwietnia 2019 w WZ-1 naszej uczelni.

Uczniowie z dawnego woj. częstochowskiego (również Wieluń i Radomsko) rywalizować będa dodatkowo w kategorii "Częstochowski Olimpijczyk".

Udział w Olimpiadzie jest bezpłatny.

Na uczestników, nauczycieli i szkoły, czekają cenne nagrody rzeczowe i bezpłatne usługi, ufundowane przez Organizatora, Partnerów i Sponsorów (zakładka Nagrody). W kategorii „Przedsiębiorcza Szkoła" (największa liczba uczestników) nagrodzonych zostanie aż pięć szkół z opiekunami.

Zgłoszenia uczniów dokonuje szkoła poprzez elektroniczne wypełnienie formularza (zakładka Rejestracja) oraz przesłanie jego wydruku pocztą tradycyjną na adres:

Wydział Zarządzania PCz, Al. Armii Krajowej 36B, pok. 9, 42-200 Częstochowa
z dopiskiem "Olimpiada".

Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem VII OPiZ.

Wszelkie pytania należy kierować do Sekretariatu Olimpiady drogą elektroniczną:

e-mail: olimpiada@wz.pcz.pl
lub telefonicznie: 34 3250 376 lub -356


Zapisy rozpoczną się 8 października a kończą 12 listopada 2018.  

Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 

 

serdecznie zapraszam

Przewodniczący Olimpiady

dr Andrzej Brzeziński  

Częstochowa, dn. 1 października 2018 r.

 

 

                                                                                                                                

ZAPISY TRWAJĄ

Jeszcze prawie dwa tygodnie potrwają zapsy do tej edycji. System rejestracji działa sprawnie i mamy już prawie 2 tys. uczestników. Występujace pojedyncze przypadki problemów wynikają głównie z błędnie wprowadzanych haseł. W przypadku problemów prosimy o skorzystanie z rad zawartych w zakładce Pomoc:

http://www.olimpiada.zim.pcz.pl/rejestracja/public/pomoc

Brakujace szkoły dopisujemy do listy po przesłaniu danych na adres olimpiady. 
W tym roku prawdopodobnie otrzymamy dofinansowanie z NBP, dlatego rozważamy nagordzenie w kategorii "Przedsiębiorcza szkoła" także szkoły (1-2) z mniejsza ilością uczniów. W tym przypadku poza liczbą uczestników uwzględniany będzie ich procentowy udział w liczbie wszystkich uczniów w szkole.
Należy takze pamiętać, że klauzule informacyjne uczniów (RODO) należy przechowywać w szkole a do nas wraz z listą uczestników powinna być przesłana klauzula podpisana przez Opiekuna.

2018-10-30 11:12:00

STARTUJEMY

Wrzesień za nami więc czas na start VII OPiZ. Pracujemy jeszcze nad utrudnieniami związanymi z RODO i robimy wszystko, aby Opiekunowie zwłaszcza ze szkół z dużą liczbą chętnych do udziału w Olimpiadzie mieli jak najmniej pracy. Od przyszłego poniedziałku powinna ruszyć rejestracja, która potrwa do 4 listopada.
Zawody I Stopnia planujemy na 8 stycznia 2019 r.

2018-10-01 09:30:00

WAKACJE WAKACJE WAKACJE

Rozpoczęły się długo wyczekiwane wakacje. To czas zasłużonego wypoczynku i oby był połaczony z wieloma przygodami. Odpoczywajcie więc od obowiązków szkolnych ciesząc się słońcem, wodą i wędrówkami w górach. 

Do zobaczenia jesienią na VII OPiZ, do której zapisy rozpoczną się 1 października.

2018-06-26 09:20:00