Menu
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 52
W tym miesiącu: 2652
Wszystkich: 172850

Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej organizuje
 

VII Olimpiadę Przedsiębiorczości i Zarządzania
 

której adresatami są uczniowie szkół średnich z całej Polski. Tematem VII OPiZ  jest "Problemy zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem".

Olimpiadzie towarzyszą wykłady, spotkania z ludźmi sukcesu i imprezy sportowe (zakładka Events).

Zawody I Stopnia VII OPiZ odbędą się  8 stycznia 2019 w każdej że zgłoszonych szkół. Zawody II Stopnia rozegrane zostaną w Szkołach i Uczelniach Partnerskich oraz w Aulach WZ PCz w dniu 15 marca 2019.  Finał i uroczysta Gala, z ogłoszeniem wyników, odbędą się 12 kwietnia 2019 w WZ-1 naszej uczelni.

Uczniowie z dawnego woj. częstochowskiego (również Wieluń i Radomsko) rywalizować będa dodatkowo w kategorii "Częstochowski Olimpijczyk".

Udział w Olimpiadzie jest bezpłatny.

Na uczestników, nauczycieli i szkoły, czekają cenne nagrody rzeczowe i bezpłatne usługi, ufundowane przez Organizatora, Partnerów i Sponsorów (zakładka Nagrody). W kategorii „Przedsiębiorcza Szkoła" (największa liczba uczestników) nagrodzonych zostanie aż pięć szkół z opiekunami.

Zgłoszenia uczniów dokonuje szkoła poprzez elektroniczne wypełnienie formularza (zakładka Rejestracja) oraz przesłanie jego wydruku pocztą tradycyjną na adres:

Wydział Zarządzania PCz, Al. Armii Krajowej 36B, pok. 9, 42-200 Częstochowa
z dopiskiem "Olimpiada".

Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem VII OPiZ.

Wszelkie pytania należy kierować do Sekretariatu Olimpiady drogą elektroniczną:

e-mail: olimpiada@wz.pcz.pl
lub telefonicznie: 34 3250 376 lub -356


Zapisy rozpoczną się 8 października a kończą 12 listopada 2018.  

 

 

serdecznie zapraszam

Przewodniczący Olimpiady

dr Andrzej Brzeziński  

Częstochowa, dn. 1 października 2018 r.

 

 

                                                                                                                                

I Etap za nami


Bardzo dziękujemy za sprawnie przeprowadzony I Etap. 

W odpowiedzi na przesyłane pytania uprzejmie informujemy, że Opiekunowie nie sprawdzają testów, bo będą one przez nas sprawdzane. Prosimy jedynie o sprawdzenie czytelności nazwisk na kartach. Jeśli numer ID nie został wpisany przez ucznia to nie będzie to problemem. Prosimy jak najszybciej przesłać karty z protokołem na nasz adres.
Test z odpowiedziami zamieścimy w zakładce Pliki do pobrania po otrzymaniu przesyłek z testami (prawdopodobnie w poniedziałek).
Wyniki wraz z listą zakwalifikowanych zamieścimy 31 stycznia.

Rozpoczynającym ferie życzyny udanego wypoczynku. 
 

2015-01-14 16:15:00

I Etap - 14.01.2015


Przed nami I Etap. Rywalizacja powinna się rozpocząć 14 stycznia o 12.00 i trwać 60 min. Wierzymy, że warunki jakie zostaną stworzone w szkołach pozwolą na swoboną i samodzielną pracę każdego ucznia a przygotowania do zawodów posłużą do rozwiązania testu i awansu do II Etapu.

W plikach do pobrania zamieściliśmy listę uczestników, gdzie każdy olimpijczyk ma przypisany ID. Numer ten powiniem być wpisany na karcie odpowiedzi, gdyż ułatwi to nam pracę przy sprawdzaniu. Wśród załaczników jest także pismo do szkół, protokół oraz karta odpwiedzi, co pozwoli na wcześniejsze ich poznanie i może zmniejszy stres uczniów.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.

PS. Zapraszamy także do zakładki nagrody.

2015-01-10 09:45:00

Testy już w szkołach


Przesyłki z testami na I Etap powinny być już we wszystkich szkołach. Prosimy Opiekunów o otwarcie przesyłek i sprawdzenie liczby kart odpowiedzi oraz testów. Zabezpieczone testy są zafoliowane co umożliwja ich przeliczenie bez obawy uszkodzenia pieczęci. Jeśli ilości te nie są zgodne z liczbą zarejestrowanych uczniów prosimy o pilne powiadminie nas drogą telefoniczną lub elektroniczną. Reklamacje pownny być zgłoszone do 5 stycznia 2015. Jeśłi przesyłka nie dotarła do szkoły to wcześniej prosimy jej szukać w urzędzie pocztowym.

I Etap powienien być przeprowadzony w szkole w dniu 14 stycznia, w godz. 12.00 - 13.00.

Życzymy udanych przygotowań i samych sukcesów w 2015 r. 

2014-12-27 15:31:00